DESTEK0 212 672 50 70
Türkçeİngilizce

Hakkımızda


Günümüzde yaşanan ekonomik ve siyasi gelişmelerin tümü "Enerji Kaynaklarının Kontrol Altında Tutulma İsteğinden" dolayıdır. Bu da insanlığı ve dünya barışını tehdit eden bir durumdur. Enerjiyi kontrol altında tutmak, onu kumanda etmek için 12 yıllık tecrübemizin oluşturduğu güç ile tüm insanlığa ve dünya barışına hizmet etmek için yola çıkıyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce firmaya, binlerce pano ve hizmet üreten misyonunu bugünden geleceğe daha güvenle taşıyacak yepyeni vizyonuyla pano imalatında kaliteyi ön planda tutarak yürüyeceğiz.

Karşılaşılabilecek tüm problemlerin sistemli olarak çözümü; pano sistemlerimizin kaliteleri dünya standartları ile onaylanmış partnerlerle yaptığı anlaşmalar ile mümkündür. Uluslararası firmalardan alınan ürün, hizmet ve eğitimler ile deneyimlerimizin oluşturuduğu kurum kültürü, bilgi, beceri, müşteri odaklı hizmet ve kalite anlayışı ile çözüm olabilir.

Sürekli mesleki teknik ğitimler, yenilikler yapmayı iyileştirme, hizmet ve sorumluluk anlayışını geliştirme, doğru eleman planlamaları, doğru malzeme, ekipman ve teknoloji seçimleriyle destekleyerek yıllarca sorunsuz ve verimli çalışacak panolar üreteceğiz.

IEC EN 61439-1/2 standardının öngördüğü özellik ve kalitede Tip Testli Pano Montajı'nı yönetmelik ve şartnamelere uygun şekilde sürdüreceğiz.

Yeni dönemin; firmamız ve çalışanlarımıza tedarikçi firmalara, tüm dost ve müşterilerimize, ülkemiz ve insanlığa hayırlı olmasını diliyoruz.

Hayalinizdeki çözümleri biz üretiyoruz..


Firmamız sizler için geleceği düşünerek, teknolojiyi yaşamla bütünleştirmek konusunda 12 yıllık tecrübe ile sektöründe öncü kuruluşlardan biri olmaya devam etmektedir.

- Çünkü gereksinimlerinizi değerlendiriyoruz.

- İlerdeki ihtiyaçlarınızı düşünüyoruz.

- Detayları değerlendiriyoruz.

- Parametreleri bir araya getiriyoruz.

- Sistem çözümlerini sizler için üretiyoruz.

- Enerjiyi dağıtıyoruz, iletiyoruz, kontrol ve kumanda ediyoruz.

- Fiyat, maliyet, zaman, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler açısından kusursuz işleyişi için elimizden gelenin fazlasını hedefliyoruz ve en önemlisi müşterilerimize değer veriyoruz.

Tüm müşterilerimizle ve son kullanıcılar ile her zaman doğrudan bağlantı kurarak bizleri birbirimize bağlayan sıkı bir iletişim kuruyoruz. Detaylı proje uygulamalarında konularında tecrübeli teknik kadromuz ile projelerinizin her aşamasında çözüme yönelik olarak daima yanınızdayız. Bu şekilde tüm bilgi birikimimizin müşterilerimize yansıtılabilmesi hedeflenir. İçe dönük eğitim ve bilgilendirme çalışmalarımız standardizasyon sağlamakla kalmaz, bilgilendirmenin yanı sıra uygulamaya yönelik beceriyi günden güne geliştirmektedir.